facebook
Medicor - Gabinet Kosmetyczny Kraków

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Nasz personel

Zespół Centrum Medicor  tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

 

W skład  naszego zespołu wchodzą lekarze i kosmetolodzy:

 

Dr Ana Alekseenko- dr nauk medycznych, dermatolog. Współpracuje z nami od 2008 roku.

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2006 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Temat rozprawy doktorskiej: “Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry”. Badania, prowadzone w trakcie doktoratu w głównej mierze dotyczyły znajomości dermoskopii i jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry- znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry. Obroniła prace w 2011, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006-2011 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i klinice dermatologii, zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Jest autorem oraz współautorem wielu publikacji krajowych i zagranicznych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w ramach zabiegów z medycyny estetycznej uzyskując stosowne certyfikaty i zaświadczenia.  Od wielu lat zajmuje się zarówno wykonywaniem zabiegów jak i prowadzaniem szkoleń dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. Jest szkoleniowcem cenionej na rynku medycyny estetycznej firmy MERZ i Anti- Aging.

 

Dr Agnieszka Moncznik-specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W Medicorze współpraca od 2009 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2001 r. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej odbywała w 5 Wojskowym szpitalu Klinicznym w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Umiejętności z medycyny estetycznej doskonaliła na licznych szkoleniach kierunkowych- potwierdzonych certyfikatami. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i sympozjach (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME), na bieżąco uzupełniając wiedzę i umiejętności.

 

Dr Justyna Kostyra-Grabowska  w Medicorze od 2012 roku.

W 2003 roku ukończyła  z najwyższą lokata Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Specjalizuje się również w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży. Od 2007 roku zajmuje się także medycyną estetyczną. Jest zwolenniczką zabiegów, które nie tylko korygują rysy twarzy ale przede wszystkim znacząco poprawiają kondycję i zdrowie skóry. Praca w poradni dermatologicznej,  udział w licznych badaniach klinicznych pozwoliły na zdobycie przydatnego doświadczenia. Czynne uczestnictwo w zebraniach poświęconych problemom diagnostycznym i leczniczym oraz posiedzeniach naukowych (np. w posiedzeniach Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Udział w krajowych i zagranicznych zjazdach i sympozjach naukowych. Od 2006r członkostwo Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Ponadto w gabinecie pracują dyplomowani kosmetolodzy- absolwentki  najlepszych krakowskich uczelni kosmetologicznych, których działania ściśle przeplatają  się i uzupełniają  a także bezwzględnie  opierają na konsultacjach dermatologicznych  będących nieozdownymi w osiągnięciu skuteczności terapii .

 

Anna Sołtys –  Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej,  z tytułem  magistra ze specjalizacją zarządzania w odnowie biologicznej i uzdrowiskowej oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia  – kierunek Kosmetologia.

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu  procentuje ogromną liczbą zadowolonych  i powracających do niej klientek.  Szkoleniowiec placówki Medicor z zakresu Kosmetologii, laseroterapii, terapii Anty- Aging. Ściśle współpracuje z lekarzami dermatologami .

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych i medycznych, uprawniających do wykonania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. Uczestniczka kongresów  branżowych i targów oraz  kursów doszkalających.

 

Alicja Iwańska- Magister biologii – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego  i  Kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W zespole Medicoru jest od ponad dwóch lat wykonując swoją pracę sumiennie i z zaangażowaniem. Uczestnik licznych  Konferencji branżowych doskonalących zdobyte umiejętności.Tematem wiodącym dla niej jest laseroterapia i terapie anty-aging oraz nowe technologie w Kosmetologii. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jej Klienci mogą czerpać pełną satysfakcję z zabiegów.

Paula Waligóra

………..  Paula Waligóra, kosmetolog i linergistka z wieloletnim doświadczeniem, w centrum Medicor od 2009 roku

 

 

Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka 

mgr. Katarzyna Maliszewska - fizjoterapeuta w Krakowie ………..  Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. W pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta, dzięki czemu stara się dostosować odpowiednią i najskuteczniejszą terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Dąży do uzyskania maksymalnej niezależności i uwolnienia od bólu swoich pacjentów. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie i cyklu szkoleniowym z Terapii Manualnej, podjęła praktykę zawodową w Polsce, ale także w Niemczech. Współpraca z zagranicznymi ośrodkami umożliwiła jej prowadzenie wielokierunkowych terapii i zdobycie nowej wiedzy na temat najnowszych metod leczenia. Dzięki nostryfikacji dyplomu nieprzerwalnie współpracuje ze specjalistycznym Gabinetem Fizjoterapii i Osteopatii. W trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju.


Ukończone kursy:

 • 2016-2017 – Terapia Manualna Koncepcji Maitland ? poziom 2b
 • 2016 – DGSA- Top 30 DN- Dry Needling
 • 2016 – I Ogólnopolska Konferencja ,,Fizjoterapia w sporcie?
 • 2016 – Podstawowy Kurs Osteopatycznych Technik Krótkodźwigniowych HVLA
 • 2015 – Nostryfikacja Dyplomu Fizjoterapeuty w Niemczech – uznanie kwalifikacji zawodowych
 • 2015 – Terapia Manualna Koncepcji Maitland- poziom 2a
 • 2015 – Terapia Manualna Brian Mulligan`s Concept- Poziom A
 • 2015 – Terapia Manualna Brian Mulligan`s Concept- Poziom B
 • 2014 – Terapia Czaszkowo-Krzyżowa- II stopień (Uwolnienie Psychosomatyczne i Regresja)
 • 2014 – Terapia Czaszkowo-Krzyżowa- kurs podstawowy (Osteopatia Kranialna )
 • 2014 – Kurs rozwijający koncepcji PNF (Dyplomowany terapeuta PNF- egzamin ) Proprioceptive neuromuscular Facylitation (M. Knott Concept)
 • 2013- 2014 – Terapia manualna Koncepcji Maitland- poziom 1
 • 2012 – Kurs podstawowy koncepcji PNF Proprioceptive neuromuscular Facylitation (M. Knott Concept)
 • 2012 – II Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa ,,Uwarunkowania efektywności usprawniania dziecka z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego??
 • 2011 – Kinesiology Taping- poziom podstawowy

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

GENEO NEOBRIGHT

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

MISJA PŁASKI BRZUCH / SMUKŁA TALIA

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy