facebook
zabiegi estetyczne

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Nasz personel

Zespół Centrum Medicor  tworzą specjaliści z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną, innowacyjną technologię laserową oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa i realizacji zabiegów.

 

W skład  naszego zespołu wchodzą lekarze i kosmetolodzy:

 

Dr Ana Alekseenko- dr nauk medycznych, dermatolog. Współpracuje z nami od 2008 roku.

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2006 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Temat rozprawy doktorskiej: “Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry”. Badania, prowadzone w trakcie doktoratu w głównej mierze dotyczyły znajomości dermoskopii i jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry- znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry. Obroniła prace w 2011, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006-2011 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i klinice dermatologii, zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Jest autorem oraz współautorem wielu publikacji krajowych i zagranicznych. Ukończyła liczne kursy i szkolenia w ramach zabiegów z medycyny estetycznej uzyskując stosowne certyfikaty i zaświadczenia.  Od wielu lat zajmuje się zarówno wykonywaniem zabiegów jak i prowadzaniem szkoleń dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. Jest szkoleniowcem cenionej na rynku medycyny estetycznej firmy MERZ i Anti- Aging.

 

Dr Agnieszka Moncznik-specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

W Medicorze współpraca od 2009 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, który ukończyła w 2001 r. Szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej odbywała w 5 Wojskowym szpitalu Klinicznym w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Umiejętności z medycyny estetycznej doskonaliła na licznych szkoleniach kierunkowych- potwierdzonych certyfikatami. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i sympozjach (organizowanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych jak i PTME), na bieżąco uzupełniając wiedzę i umiejętności.

 

Dr Justyna Kostyra-Grabowska  w Medicorze od 2012 roku.

W 2003 roku ukończyła  z najwyższą lokata Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta. Specjalizuje się również w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży. Od 2007 roku zajmuje się także medycyną estetyczną. Jest zwolenniczką zabiegów, które nie tylko korygują rysy twarzy ale przede wszystkim znacząco poprawiają kondycję i zdrowie skóry. Praca w poradni dermatologicznej,  udział w licznych badaniach klinicznych pozwoliły na zdobycie przydatnego doświadczenia. Czynne uczestnictwo w zebraniach poświęconych problemom diagnostycznym i leczniczym oraz posiedzeniach naukowych (np. w posiedzeniach Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Udział w krajowych i zagranicznych zjazdach i sympozjach naukowych. Od 2006r członkostwo Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Ponadto w gabinecie pracują dyplomowani kosmetolodzy- absolwentki  najlepszych krakowskich uczelni kosmetologicznych, których działania ściśle przeplatają  się i uzupełniają  a także bezwzględnie  opierają na konsultacjach dermatologicznych  będących nieozdownymi w osiągnięciu skuteczności terapii .

 

Anna Sołtys –  Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej,  z tytułem  magistra ze specjalizacją zarządzania w odnowie biologicznej i uzdrowiskowej oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia  – kierunek Kosmetologia.

W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu  procentuje ogromną liczbą zadowolonych  i powracających do niej klientek.  Szkoleniowiec placówki Medicor z zakresu Kosmetologii, laseroterapii, terapii Anty- Aging. Ściśle współpracuje z lekarzami dermatologami .

Od ukończenia studiów stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kongresach oraz konferencjach z zakresu kosmetologii, kosmetyki stosowanej, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych i medycznych, uprawniających do wykonania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych. Uczestniczka kongresów  branżowych i targów oraz  kursów doszkalających.

 

Alicja Iwańska- Magister biologii – absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego  i  Kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W zespole Medicoru jest od ponad dwóch lat wykonując swoją pracę sumiennie i z zaangażowaniem. Uczestnik licznych  Konferencji branżowych doskonalących zdobyte umiejętności.Tematem wiodącym dla niej jest laseroterapia i terapie anty-aging oraz nowe technologie w Kosmetologii. Stale podnosi swoje umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jej Klienci mogą czerpać pełną satysfakcję z zabiegów.

 

Paula Waligóra- Magister kosmetologii  na Krakowskiej  Wyższej  Szkole Promocji Zdrowia, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku turystyka i rekreacja.

W Centrum Medicor pracuje od 2006 roku. Swoje umiejętności podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach oraz Kongresach. Specjalizuje się w zabiegach laseroterapii i kosmetyce pielęgnacyjnej, pasjonuje się wiedzą z zakresu medycyny estetycznej. W pracy największą satysfakcję daje jej uśmiech i zadowolenie Klienta.

 

Katarzyna Pałasz- Masażystka.

Absolwentka Pilskiej Szkoły Masażu. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w dziedzinie masażu: leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego. Kasia w swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, które zdobyła m. in. W hotelu ,,Litwor*****? oraz jako prowadząca Gabinet kosmetyczny w Instytucie Kosmetycznym ,, La Belle? w Zakopanem. Praca jest dla niej pasją. Interesuje się biologią i zmianami zachodzącymi w ciele, wykorzystuje najnowsze techniki ucząc i doszkalając się z dziedziny anti-aging (przeciwstarzeniowe). Ukończyła również Krakowską Szkołę Kosmetyczek. Kasię pasjonuje człowiek co przekłada się na niezwykłe podejście do pacjenta. Zaraża swoim optymizmem i radością.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

Modelowanie i ujędrnianie ciała!

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

Promocje na zabiegi laserowe Fotona Spectro SP

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy