fbpx

Ginekologia Estetyczna

W Centrum Medycznym Medicor / Klinice Medicor otworzyliśmy dział ginekologi estetycznej. Pracują u nas wyspecjalizowani lekarze ginekolodzy i lekarze medycyny estetycznej. Specjaliści prowadzą konsultacje podstawowe, a także konsultacje kwalifikujące, a przede wszystkim przeprowadzają zabiegi z zakresu ginekologi estetycznej. Stosując wiele technik, wybranych preparatów oraz korzystając z wiedzy i doświadczenia potrafią zażegnać wiele problemów, oraz sprawić, że życie pacjentek po prostu staje się lepsze.

Zapraszamy: ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków. (Parter) Sprawdź jak do nas dojechać?
Godziny pracy: Pn-Pt: 9:00 – 20:00


Ginekologia estetyczna zakres usług

Ginekologia estetyczna ma szeroki zakres usług. Od konsultacji kwalifikującej do danego zabiegu, aż po samego jego wykonanie. Wśród zabiegów znajduje się rewitalizacja warg sromowych, blizny po nacięciu krocza, wycięcie zmiany sromu, nacięcie błony dziewiczej, augumentacja punktu G, ostrzykiwanie zaciągniętych blizn poporodowych, rewitalizacja przedsionka pochwy, wypełnienie warg sromowych, redukcja nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy. Zabiegi wykonywane są przy pomocy lasera, kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego, istnieje również możliwość wykorzystania metody mieszanej. Ponadto w zakresie usług znajdują się podstawowe wizyty ginekologiczne i badania. 

Ile kosztuje konsultacja i zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej?

Ceny konsultacji ginekologicznej mogą być różne w zależności od miejsca. Koszt konsultacji w naszej specjalistycznej klinice zaczyna się od 200 zł. Odbywa się ona z lekarzem specjalistą w swojej dziedzinie, który posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną. Dzięki konsultacji z doświadczonym lekarzem można liczyć na zdiagnozowanie problemu i wdrożenie odpowiedniego leczenia, czy też skierowanie na zabieg. W naszej klinice każda pacjentka traktowana jest indywidualnie i może czuć się swobodnie. Staramy się zrobić wszystko, aby wizyty były komfortowe, a problemy, jakie występują, zostały szybko rozwiązane w jak najlepszy sposób. 

Na czym polega konsultacja ginekologiczna?

Konsultacja ginekologiczna odbywa się w Krakowie w naszej klinice ze specjalistą w dziedzinie ginekologii bądź ginekologii estetycznej. Polega ona na przeprowadzeniu dogłębnego wywiadu  lekarskiego z pacjentką oraz standardowego badania ginekologicznego. W razie potrzeby może zostać wykonane USG ginekologiczne i USG piersi, a także cytologia. Podczas wizyty lekarz diagnozuje problem i ogólny stan zdrowia. W trakcie takiej konsultacji lekarz może przeprowadzić kwalifikację do zabiegu ginekologi estetycznej oraz zdecydować o metodzie zabiegowej. 

Kiedy potrzeba jest konsultacja z ginekologiem?

Konsultacja z ginekologiem jest zalecana regularnie minimum raz na rok, w przypadku wszelkich dolegliwości lub niepewności pacjentka powinna zgłosić się na taką wizytę. Jeśli lekarz stwierdza problem, powinno pozostać się pod stałą opieką specjalisty. Konsultacja z ginekologiem jest potrzebna, kiedy pacjentka chce zdecydować się na trwałą metodę antykoncepcyjną. Ponadto konsultacja jest niezbędna przed zabiegiem z zakresu ginekologi estetycznej. Lekarz w trakcie konsultacji kwalifikuje do przeprowadzenia takiego zabiegu określoną metodą. Jeśli pojawił się problem związany z nietrzymaniem moczu, napięciem pochwy, zmianami w okolicach sromu, bliznami poporodowymi, wargami sromowymi, czy współżyciem warto udać się na konsultację. Nasi specjaliści w zakresie ginekologii z pewnością znajdą skuteczne rozwiązanie!

Dlaczego warto zgłosić się na konsultację u ginekologa?

Wiele kobiet bagatelizuje niepokojące objawy związane ze strefą intymną,  z miesiączkowaniem, czy współżyciem. Niektóre z nich to z pozoru niegroźnie infekcje, czy zaburzenia, które z czasem mogą prowadzić do wielu komplikacji. Objawy interpretowane są po poznaniu ogólnego zdrowia pacjentki. Każdy objaw, który odbiega od normalnego stanu zdrowia, powinien zostać skonsultowany. Ponadto konsultację powinny wybrać kobiety, które mają problem z nietrzymaniem moczu, nie czują spełnienia podczas współżycia lub potrzebują rewitalizacji okolic intymnych. Konsultacja, diagnostyka, badania uzupełniające i rozwiązanie problemu to zadanie dla specjalisty. W naszej klinice każda z kobiet jest w dobrych rękach. Nie należy odkładać wizyty i konsultacji na później. O zdrowie fizyczne i psychiczne trzeba dbać od razu. Jak najszybsza reakcja pozwala pożegnać problem, by znów cieszyć się życiem. Nasi specjaliści sprawią, że poczujecie się komfortowo.

Ginekologia Estetyczna – cennik

GINEKOLOGIA
Konsultacja230 zł
Konsultacja + USG280 zł
Konsultacja + USG + Cytologia340 zł
USG Piersi + Cytologia470 zł
USG Ginekologiczne
180 zł
USG Piersi180 zł
Konsultacja + USG +USG piersi400 zł
Konsultacja + USG + cytologia320 zł
Konsultacja ginekologiczna dziecięca250 zł
Konsultacja ginekologiczna dziecięca + USG270 zł
Cytologia80 zł
REWITALIZACJA POCHWY
Zabiegi laserowe, osocze, kwas hialuronowy
LASER Monalisa
Laserowa rewitalizacja pochwy
1 zabieg900 zł
3 zabiegi2500 zł
Rewitalizacja laserowa pochwy + fibryna1600 zł
Rewitalizacja laserowa pochwy + kwas hialuronowy1800 zł
Laserowe leczenie nietrzymania moczu
1 zabieg900 zł
3 zabiegi2500 zł
Laserowa rewitalizacja pochwy i nietrzymanie
1 zabieg1300 zł
3 zabiegi3500 zł
Laserowe usuwanie /redukcja/rewitalizacja blizn po nacięciu krocza
1 zabieg500 zł
3 zabiegi1200 zł
KWAS HIALURONOWY
Augmentacja punktu God 1400 zł
Ostrzykiwanie naciągniętych blizn poporodowych
Rewitalizacja przedsionka pochwy
Wypełnienie/rewitalizacja warg sromowych1800 zł – 2600 zł
OSOCZE BOGATOPLYTKOWE
o-shot ostrzykiwanie platformy orgazmicznej, poprawa napięcia i wrażliwości pochwy1600 zł
Rewitalizacja warg sromowych
1 zabieg1000 zł
2 zabiegi1600 zł
3 zabiegi2200 zł
Rewitalizacja blizny po nacięciu krocza
1 zabieg500 zł
3 zabiegi1200 zł

*Przed każdym zabiegiem zabiegiem ZAWSZE musi odbyć się wizyta konsultacja kwalifikująca.


Nasze wnętrza

Nasz personel

 • h

  dr Agnieszka Moncznik – specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

  W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.

 • h

  dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

  W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

  Zobacz więcej

 • h

  mgr Anna Sołtys – Kosmetolog

  W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie.

 • h

  Paula Waligóra – kosmetolog, linergistka.

  Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny.

 • h

  mgr Joanna Dziedzic – kosmetolog

  Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

 • h

  mgr Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka

  Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju.

 • h

  mgr Natalia Bubrowska – dietetyk

  Dyplomowany Dietetyk oraz absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności.

 • h

  lek. med. Katarzyna Najmowicz - dermatolog

  Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2013r. Ukończyła Studia Podyplomowe Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowie, gdzie zdobyła kwalifikacje w zakresie zastosowania toksyny botulinowej, wykonywanie mezoterapii igłowej, wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej, pielęgnacja zdrowej oraz skóry zmienionej chorobowo, wypełniacze, przeprowadzanie zabiegów jakich jak peelingi medyczne, krioterapia, elektrokoagulacja.

  Zobacz więcej

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego