fbpx

Wyjątkowe wydarzenia w MEDICOR!

Każdemu należy się odrobina luksusu i czasu dla siebie. Warto wykorzystać ten czas na pielęgnację.

Dodatkowo, można połączyć relaks z czynieniem dobra! W naszej Klinice przeznaczamy część dochodu na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Już w sobotę 25.06.2022 aż 15% dochodu przekażemy na cele charytatywne!

Przyjdź do naszej Kliniki zadbać o siebie, a zadbasz także o innych! Klientów obsługujemy również w języku ukraińskim, rosyjskim i angielskim.


Spłycenie zmarszczek bez przeciwzmarszczkowego serum i codziennego wysiłku? To możliwe, dzięki toksynie botulinowej!

Botox jest silną toksyną, którą wykorzystuje się w zabiegach medycyny estetycznej. Ma działanie blokujące skurcze mięśni, dzięki hamowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych. W naszej klinice leczymy z jej pomocą problem nadpotliwości, chroniczną migrenę czy bruksizm, a także przywracamy młodzieńczy wygląd poprzez wypełnienie zmarszczek.

Już 29.06. za zabiegi botoksowe zapłacicie 15% mniej!

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! 🙂
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Nasze wnętrza

Nasz personel

 • h

  dr Agnieszka Moncznik – specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

  W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.

 • h

  dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

  W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

  Zobacz więcej

 • h

  mgr Anna Sołtys – Kosmetolog

  W Medicorze pracuje od 2011 roku. Jej miłość i wieloletnia pasja do zawodu procentuje ogromną ilością zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientek, które z chęcią odwiedzają klinikę ponownie.

 • h

  Paula Waligóra – kosmetolog, linergistka.

  Kosmetolog, licencjonowana linergistka, bardzo ceniona na rynku Beauty marki Long Time Liner. Współpracę z Medicor rozpoczęła w 2009 roku. Paula to również poliglotka władająca kilkoma językami. Ukończyła trzy kierunki studiów wyższych w zakresie kosmetyki i medycyny.

 • h

  mgr Joanna Dziedzic – kosmetolog

  Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacją kosmetologia w medycynie estetycznej. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w zawodzie i stale podnosi swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie kosmetologii. W klinice Medicor specjalizuje się kosmetologii medycznej oraz pielęgnacyjnej jak także w zakresie dobierania i planowania kompleksowych programów zabiegowych.

 • h

  mgr Katarzyna Maliszewska – fizjoterapeutka

  Magister fizjoterapii oraz terapeuta manualny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Już w trakcie studiów magisterskich współpracowała ze Stowarzyszeniem, zajmującym się terapią dzieci z rozległymi dysfunkcjami neurologicznymi i pokrewnymi zaburzeniami rozwoju.

 • h

  mgr Natalia Bubrowska – dietetyk

  Dyplomowany Dietetyk oraz absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zdrowie Publiczne. Realizuje studia doktoranckie na Wydziale Farmaceutycznym UJ w Zakładzie Bromatologii, który zajmuje się badaniem żywności.

 • h

  lek. med. Katarzyna Najmowicz - dermatolog

  Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2013r. Ukończyła Studia Podyplomowe Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Krakowie, gdzie zdobyła kwalifikacje w zakresie zastosowania toksyny botulinowej, wykonywanie mezoterapii igłowej, wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej, pielęgnacja zdrowej oraz skóry zmienionej chorobowo, wypełniacze, przeprowadzanie zabiegów jakich jak peelingi medyczne, krioterapia, elektrokoagulacja.

  Zobacz więcej

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Przejdź do formularza kontaktowego