fbpx

Kategorie:

Modelowanie sylwetki

Voucher na Dzień Ojca? – Jakie zabiegi dla mężczyzn na lato?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ojca. Jest to dzień, w którym większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, jaką rolę w naszym życiu odegrali lub nadal odgrywają nasi ojcowie. Zbliżające się święto to doskonała okazja, by odwdzięczyć się naszym ojcom za ich trud i poświęcenie. Idealnym do tego sposobem jest wręczenie w prezencie Vouchera na zabieg kosmetyczny.

Czytaj więcej

5 zabiegów na twarz, które możesz wykonać latem

Lato zbliża się szybkimi krokami i zaraz weźmiecie się w ramiona. Chcesz wiedzieć, jakie idealne na lato zabiegi możesz sobie zafundować, aby powitać je jak najpiękniej?

Czytaj więcej

TOP 5 ZABIEGÓW NA WIOSNĘ I LATO

Późną wiosną i latem możemy pozwolić sobie na zabiegi, które z jednej strony nie narażą skóry na powikłania związane z mocnym promieniowaniem słonecznym, czyli przebarwienia posłoneczne, a z drugiej strony będą dalej stymulowały i odmładzały.

Czytaj więcej

Z Accent Prime pokochasz swoje kształty!

Accent Prime - to doskonałe urządzenie przeznaczone do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz redukcji cellulitu, rozstępów i przebarwień. Efektem zabiegów z wykorzystaniem platformy jest również znaczna poprawa napięcia i kondycji skóry.

Czytaj więcej

Płaski brzuch dzięki zabiegom kosmetycznym?

Wiele pań narzeka na nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha. Wyrzeźbienie tej części ciała nie jest łatwe. Co w tym zakresie oferuje nasz gabinet kosmetyczny w Krakowie?

Czytaj więcej

Wyszczuplanie metodą ultradźwięków – co warto wiedzieć?

Gabinety medycyny estetycznej zachęcają do korzystania z różnego typu innowacyjnych zabiegów służących modelowaniu sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Ich przykładem są zabiegi wyszczuplające z zastosowaniem ultradźwięków lub terapie łączące ultradźwięki i radiofrekwencję. Zabiegi te polegają na kontrolowanym nagrzewaniu wybranego obszaru ciała, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia cząsteczek i rozbicia komórek tłuszczowych. Co ważne, zastosowanie ultradźwięków

Czytaj więcej

Partnerzy