fbpx

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

COVID-19

❗️Nowe zasady bezpieczeństwa COVID-19 🦠

W związku z panującą epidemią COVID-19 wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznej lub wideo konsultacji z wybranymi specjalistami. Jesteśmy dla Was!

Kategorie:

Laseroterapia

Depilacja laserowa – wszystko, co warto o niej wiedzieć

Depilacja laserowa to profesjonalny zabieg, który pozwala skutecznie usunąć owłosienie na zawsze. Istnieją dwa podstawowe rodzaje lasera, które wykorzystuje się w tego typu depilacji. Pierwszy to laser IPL, który nie został stworzony z myślą o usuwaniu włosków, jednak posiada tego rodzaju właściwości. Drugi to laser diodowy, który usuwa włos wraz z jego cebulką, jednocześnie...

Czytaj więcej

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna

Depilacja to jedna z najczęstszych czynności kosmetycznych stosowanych przez kobiety. Usunąć zbędne owłosienie można na wiele sposobów: za pomocą maszynki do golenia, wosku, kremów, specjalnej golarki oraz lasera. Poniżej przyjrzymy się bliżej metodzie laserowego usuwania owłosienia i odpowiemy na pytania czy zabieg jest w pełni bezpieczny dla skóry i zdrowia a także czy się opłaca.

Czytaj więcej

Zabiegi laserowe na twarz

Skóra twarzy narażona jest na powstawanie rozmaitych zmian i niedoskonałości. Nękają ją przebarwienia, utrata jędrności, nadmierne owłosienie, blizny i zmiany potrądzikowe. Na szczęście nowoczesne zdobycze medycyny estetycznej pozwalają na odzyskanie urody skóry twarzy. Sprawdź, które z nich mogą pomóc na Twoje problemy.

Czytaj więcej

Zabiegi na twarz dla 50 latki

W pewnym wieku skóra twarzy kobiety zaczyna tracić swój piękny, młodzieńczy wygląd, pojawiają się coraz wyraźniejsze oznaki starzenia. Pojawiają się natomiast problemy, na które często domowe metody nie działają. Najnowsze zdobycze medycyny estetycznej oferują nam liczne zabiegi, które pozwalają przywrócić doskonały wygląd skóry. Oto więc najpopularniejsze zabiegi na twarz dla 5o latki, które polecają nasi kosmetolodzy.

Czytaj więcej

Worki i cienie pod oczami – sprawdź jak skutecznie się ich pozbyć

Worki czy cienie pod oczami są problemem, który dotyka każdego z nas. Czasem są wynikiem, stresu, przemęczenia i niewyspania, czasem jedną z pierwszych oznak starzenia się skóry, ale bywa i tak, że ich występowanie jest uwarunkowane genetycznie. Jak je usunąć?

Czytaj więcej

Zamykanie naczynek krwionośnych – wszystko co musisz o nim wiedzieć

Rozszerzone naczynka krwionośne to poważny problem natury estetycznej. Brzydkie, fioletowe niteczki szpecą nasze uda, łydki i twarz. Sprawiają, że wstydzimy się wyjść na basen czy plażę, założyć szorty lub małą czarną. Jakie mamy możliwości pozbycia się tego defektu?

Czytaj więcej

Jak skutecznie usunąć przebarwienia skóry?

Przebarwienia skóry twarzy to poważny problem, który dotyka kobiety w każdym wieku. Przyczyny ich powstawania są bardzo zróżnicowane, a więc istnieją różne sposoby na pozbycie się ich. Jakie są przyczyny powstawania tych zmian i jak się ich pozbyć za pomocą zabiegów wykonywanych w domu, salonie kosmetycznym czy klinice dermatologii estetycznej?

Czytaj więcej

Depilacja a epilacja – czym różnią się te dwa zabiegi

Dwa pojęcia, oznaczające zabiegi usuwania owłosienia ciała, stosowane są zwykle zamiennie, a jednak każdy z nich określa inną grupę metod walki z niechcianymi włoskami. Depilacja i epilacja - czym są i czym różnią się między sobą? I jakie sposoby obejmuje każda z tych kategorii?

Czytaj więcej

Partnerzy