fbpx

Czy po zabiegach medycyny estetycznej można wyglądać naturalnie?

Wiele kobiet przed przystąpieniem do zabiegów medycyny estetycznej ma przekonanie, że są one widoczne gołym okiem i nie mają za dużo wspólnego z naturalnością, jednak medycyna estetyczna już od kilku lat stawia na naturalny wygląd i mało inwazyjne zabiegi.

Zastanawiasz się, które zabiegi należy wybrać jeśli jesteś po stronie naturalnego wyglądu? W artykule poniżej postaram się przedstawić 2 zabiegi medycyny estetycznej które są wykonywane bezinwazyjnie i idealnie dopasowują się do oczekiwań i wieku pacjenta.

Jak dobrać zabieg do swojego wieku i oczekiwań?

Dobór odpowiedniego zabiegu jest sztuką, dlatego zanim wybierzesz zabieg, który według Ciebie jest idealny skonsultuj się z lekarzem medycyny estetycznej i zasięgnij porady.

Lista zabiegów medycyny estetycznej jest długa, jeśli zależy Ci na poprawieniu elastyczności i konturu twarzy, ale nie chcesz decydować się na operację idealnym zabiegiem jest Fotona 4d. Kompleksowa terapia liftingująca, bez użycia skalpela. Jest ona wykonywana zarówno na zewnętrznej części twarzy, jak i wewnętrznej. Ma na celu obkurczenie włókien kolagenowych.

Przez to możemy spodziewać się ujędrnienia skóry na całej powierzchni twarzy, bez użycia wypełniaczy.

Fotona 4d podzielona jest na cztery etapy. Pierwszą jest endolifting, następnym etapem jest aplikowanie lasera w wybiórczych miejscach na twarzy pacjenta, następnie nadchodzi etap,w którym wykorzystywane są długie impulsy lasera Energia docierająca do tkanek powoduje efekt termoliftingu. Ostatni etap to zimna ablacja laserowa, dzięki czemu koloryt i struktura skóry się wygładza. Zabieg idealnie nadaje się do redukcji blizn potrądzikowych.

Cosmelan- bezinwazyjny zabieg na przebarwienia cery 

Przebarwienia na twarzy, to bardzo powszechny problem dotykający wielu kobiet i mężczyzn. Gdy usuwanie ich za pomocą kremów i maści nie daje pożądanych skutków, szukamy pomocy w medycynie estetycznej, ale największą obawą jest inwazyjność zabiegów.

Z roku, na rok medycyna estetyczna rozwija się w stronę naturalności i zmian, które nie dają efektu sztuczności. Zabieg Cosmelan, to idealny przykład jak w nieinwazyjny sposób możemy pozbyć się niechcianych przebarwień z twarzy. Niezależnie czy są to zmiany powstałe na skutek nadmiernego opalania, czy wywołane przez hormony.

Już jednorazowo wykonany zabieg eliminuje przebarwienia na poziomie 95% w ciągu 8-21 dni od wykonania zabiegu. Co daje nam zabieg prócz redukcji przebarwień? Przede wszystkim redukuje wydzielanie łoju, dodaje świetlistości cerze i redukuje rozszerzone pory.

Zabieg składa się z dwóch etapów pierwszy z nich jest nałożenie maski przez kosmetologa w gabinecie. Maska ma na celu eliminację plam. Kolejny etap jest wykonywany przez pacjenta. Pozostaje z nałożoną maską na twarzy przez 5 godzin następnie zmywa ją w domu i stosuje krem Cosmolan przez 3 miesiące od przeprowadzenia zabiegu. Efekty zabiegu są niesamowite, a cieszą jeszcze bardziej ze względu na bezinwazyjność i bezbolesność kuracji.

 

Autor wpisu

Partnerzy