fbpx

Autorska FOTONA 7D – Synergiczny Lifting Laserowy z Osoczem Bogatopłytkowym | Zabieg dla kobiet 40+

Co to jest Fotona 7D?

Fotona 7D to autorski pakiet zabiegowy przygotowany przez specjalistów Kliniki Medicor. Łączy on w sobie wieloetapowy lifting laserowy wraz z osoczem bogatopłytkowym Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma). Zabieg wykonywany jest za pomocą laserów Fotona. Głowica laserowe tych urządzeń, połączone są w inteligentne wielofunkcyjne systemy, które umożliwiają wykonywanie pełnego spektrum zabiegów. Z tego spektrum postanowiliśmy skorzystać tworząc pakiet Fotona 7D + osocze bogatopłytkowe PRP.

Film z zabiegu:

Zabieg dla pacjentów 40+

Autorski zabieg dedykowany jest pacjentom od około 40 roku życia, którzy zmagają się z oznakami starzenia, wiotkością skóry, utratą owalu twarzy, opadającą powiekami (specjalnie dodany program EyeLift), zmarszczkami twarzy różnego typu, niedoskonałościami w postaci przebarwień, czy rozszerzonych porów

6 etapów zabiegu to działanie laserowe:

 • Endolifting
 • Fotoodmładzanie
 • Thermolifting
 • Lifting powiek SmoothEye
 • Rewitalizacja usta LipLase
 • Peeling laserowy,

a ostatni – 7 krok – krok to silna stymulacja skóry osoczem bogatopłytkowym. Specjalne parametry odwirowywania osocza oraz unikalna metoda aktywacji pozwala na osiągnięcie najwyższego stężenia czynników wzrostu, tak aby stymulacja leczonych tkanek była bardzo wysoka, a zabieg bezbolesny.

Pakiet zabiegowy w Klinice Medicor przeprowadzają tylko odpowiednio wykwalifikowani lekarze z pomocą kosmetologów specjalistów w laseroterapii. Zabieg łączony trwa około 120 minut i jest to jedna wizyta w Klinice. 

Jaki jest koszt pakietu?

Pakiet kosztuje 4500 zł, gdy ceny pojedynczych zabiegów to Fotona 4D – 3500 zł, LipLase rewitalizacja i odmłodzenie ust – 500 zł, SmoothEye lifting powiek – 700 zł, Osocze bogatopłytkowe – 1000 zł.

Kiedy zobaczymy pierwsze efekty?

Pierwsze efekty zabiegu  zauważalne są już po okresie 3 tygodni ale na ostateczny należy poczekać około 3 miesiące. Tak silna i wielopłaszczyznowa stymulacja tkanek skutkuje pracą i narastającym efektem przez okres do 9 miesięcy, a przebudowa skóry i w rezultacie jej odmłodzenie widoczne są z każdego dnia na kolejny.

 • Poprawa zagęszczenia skóry
 • Poprawa napięcia i elastyczności skóry
 • Poprawa owalu twarzy
 • Lifting powiek
 • Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych
 • Wyrównanie kolorytu i tekstury skóry
 • Zwiększenie objętości ust

Pakiet Fotona 7D + osocze bogatopłytkowe Arthrex® ACP  składa się z zabiegów z wykorzystaniem platformy laserowej Fotona Spectro SP i połączenia dwóch laserów ER:YAG i ND: YAG. To synergiczne połączenie zabiegów w formie 7 różnych procedur w jeden zabieg.

Jakie są przeciwskazania?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są między innymi: ciąża, okres laktacji, opalenizna, leki światłouczulające, niektóre zioła, stosowanie suplementów diety z biotyną i żelazem, bielactwo, padaczka, aktywna faza łuszczycy, zaburzenia krzepnięcia krwi, AIDS, HIV, żółtaczka typu B i C, choroby hormonalne, nieuregulowana cukrzyca, nadciśnienie i stosowanie preparatów z witaminą A. Dlatego tak ważna jest konsultacja przed zabiegiem, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. 

Pakiet jako Voucher na prezent?

W Klinice Medicor jest możliwość zakupienia vouchera na pakiet Fotona 7D, który będzie idealnym upominkiem z wielu okazji, a także jest świetnym pomysłem na prezent gwiazdkowy. 


Widoczne efekty autorskich zabiegów

Myśląc o zabiegach z dziedziny kosmetologii, czy medycyny estetycznej często zastanawiamy się, czy efekty rzeczywiście będą widoczne. By zobaczyć ostateczne rezultaty, musi upłynąć trochę czasu, a nawet kilka miesięcy, dlatego istotna jest cierpliwość. 

Fotona 7D to autorski pakiet zabiegowy w Medicorze, który został przygotowany przez naszych specjalistów.  Składa się on z 6 etapów, które to wykorzystują działanie lasera, a ostatni krok to silna stymulacja osoczem bogatopłytkowym, a to wszystko w czasie jednej wizyty. 

Efekty są zaskakujące i wynagradzają czas oczekiwania na nie, może zauważyć: 

 • Zmniejszoną dolinę łez
 • Zmniejszoną ilość zmarszczek widocznych w okolicy oka
 • Likwidację cieni pod oczami i efekt promiennego spojrzenia
 • Jednorodny koloryt skóry, przez co jest bardziej promienna i jaśniejsza
 • Zmniejszoną ilość przebarwień i zmian skórnych

Zapraszamy do poznania efektów, jakie niosą za sobą zabiegi wykonywane w Medicorze! To absolutna radość naszych pacjentów, a dla nas najlepsza nagroda! 

Fotorelacja z zabiegu:

Wideo relacja po zabiegu:

Autorska FOTONA 7D – Synergiczny Lifting Laserowy z Osoczem Bogatopłytkowym | Zabieg dla kobiet 40+

Kto wykonuje zabieg?

 • h

  dr Agnieszka Moncznik – specjalista chirurg , lekarz medycyny estetycznej

  W 2001 r. ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ, a w późniejszym okresie odbyła szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Z Kliniką Medicor współpracuje od 2009 r.

 • h

  dr Justyna Kostyra-Grabowska – dermatolog

  W Medicorze od 2012 roku. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku pracuje na Oddziale Dermatologii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie. W 2011 roku uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, gdzie obecnie pełni funkcję starszego asystenta.

  Zobacz więcej

Partnerzy

Dane kontaktowe

Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR
ul. Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek: 9:00 - 20:00
Kontakt:
+48 792 552 777
centrum@medicor.krakow.pl

Przejdź do formularza kontaktowego