zabiegi estetyczne

Wybierz język:

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

Modelowanie sylwetki

Szeroki wachlarz zabiegów pozwala na modelowanie sylwetki z wykorzystaniem różnych metod i preparatów. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom modelującym, ujędrniającym lub wyszczuplającym możemy pozbyć się lub znacznie zredukować występowanie obszarów na naszym ciele.

 

Jednym ze sposobów na piękne, jędrne, wymodelowanie ciało jest EXILIS ? czyli nieinwazyjny system ujędrniania oraz rozpuszczania tkanki tłuszczowej, a także cellulitu. Zabieg polega na kontrolowanym nagrze­waniu tkanki poprzez jed­no­lite pobudze­nie cząsteczek, w połącze­niu z falami ultra­dźwiękowymi. W wyniku czego obję­tość tkanki tłuszc­zowej zostaje zmniejszona. W efekcie ciało jest odpowiednio wymodelowane, sylwetka wyszczuplona, a zmarszczki zredukowane. Poprawie ulega również napięcie skóry i jej sprężystość.

 

Wśród zabiegów wyszczuplających dużym zainteresowaniem cieszy się również zabieg z wykorzystaniem fal akustycznych. Tego rodzaju zabiegi są nieocenione w walce z cellulitem, zwłaszcza w trud­nych par­ti­ach ciała takich jak uda i pośladki.

 

Lipoliza iniekcyjna także zasługuje na uznanie. Opatentowana technika wyszczuplania uaktywnia proces uwalniania tłuszczu (lipolizy), niwelując miejscowe złogi i niedoskonałości. Mechaniczna stymulacja ENDERMOLOGIE LPG uruchamia biologiczną odpowiedź organizmu, co skutkuje uwalnianiem tłuszczu oraz wznowieniem produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu sylwetka jest wymodelowana, a skóra naturalnie jędrna i gładka.

 

Promocje

promocje medycyna estetyczna

PAKIET PODWÓJNY PODBRÓDEK!!!

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

PAKIET „FRAKCYJNY LIFTING”!!!

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków

Formularz kontaktowy