Depilacja laserowa oraz lipoliza i sculptra – Kraków | Medicor

> > Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

Poczekalnie w Gabinecie Medicor

Bezoperacyjne metody odmładzania skóry, szybkie i skuteczne efekty, idealna sylwetka bez wyrzeczeń to marzenie każdej kobiety.

Mezoterapia, wypełniacz a może peeling chemiczny? Na to pytanie odpowie wysoce wykwalifikowany personel medyczny. Kompleksowe i indywidualne programy medycyny estetycznej wspierane są zabiegami z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków i laserów.

Oferując coś więcej niż tradycyjną pielęgnację twarzy i ciała, zapraszamy do odkrycia wyjątkowych i skutecznych zabiegów, np.:

Zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, który wstrzyknięty w dno zmarszczki, powoduje jej wypchnięcie, a w efekcie jej spłycenia lub całkowite usunięcie. Zabiegi z użyciem botoksu.

Wypełniacze stosowane w tego typu zabiegach dają możliwość korekcji bruzd nosowo-wargowych, opadających/opadniętych kącików ust, redukcji zmarszczek okolicy oczu i międzybrwiowych, oraz modelują i powiększają usta.

Z pomocą wypełniacza można ponadto fantastycznie korygować różnego typu blizny, znamiona, zmiany w twarzy spowodowane procesem starzenia lub urazami. Szczególnie dobrze sprawdza się w korekcji: zmarszczek okołoustnych, spoideł wargowych, kurzych łapek, zmarszczek czołowych.

Wyposarzenie salonu Medicor

Jedną z technik usuwania zmian chorobowych i defektów kosmetycznych jest mikrodermabrazja, zaliczana jest ona do technik małoinwazyjnych, a uzyskiwane efekty kliniczne zachęcają do szerokiego jej stosowania. Metoda ta polega na kontrolowanym, mechanicznym złuszczaniu naskórka i skóry właściwej, aż do osiągnięcia zaplanowanej głębokości. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych i najlepszych zabiegów nowoczesnej medycyny estetycznej.

Sculptra jest to nowoczesny i rewolucyjny w działaniu zabieg, który daje efekty zbliżone do liftingu twarzy, z tymże nie wymaga inwazji operacyjnej. Stosuje się go głównie w 2 typach problemów: likwidacji zmarszczek oraz poprawy owalu twarzy. Zabieg jest zupełnie bezpieczny i daje zaskakujące efekty. Działa jak implant do wypełniania zmarszczek na bazie kwasu polimlekowego (cząsteczka naturalnie występująca w organizmie).