zabiegi estetyczne

Wybierz język:

Strona główna » Centrum kosmetyki i medycyny estetycznej Medicor – oferta » Kosmetologia HI-TECH » ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, ujędrnianie, wygładzanie skóry

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, ujędrnianie, wygładzanie skóry

ENDERMOLAB to najnowsze i najbardziej wszechstronne urządzenie LPG?.

ENDERMOLOGIE– Endermolab stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie?, umożliwiająca wykonywanie naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

PAKIET PODWÓJNY PODBRÓDEK!!!

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

PAKIET „FRAKCYJNY LIFTING”!!!

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków

Formularz kontaktowy