facebook
zabiegi estetyczne

Wybierz język:

Strona główna » Centrum kosmetyki i medycyny estetycznej Medicor – oferta » Kosmetologia HI-TECH » ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, ujędrnianie, wygładzanie skóry

ZABIEGI

Dogodne finansowanie:

zabiegi na raty

ENDERMOLOGIE LPG, Cellu M6 ENDERMOLAB – modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, ujędrnianie, wygładzanie skóry

ENDERMOLAB to najnowsze i najbardziej wszechstronne urządzenie LPG?.

ENDERMOLOGIE– Endermolab stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie?, umożliwiająca wykonywanie naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Zabiegi wykonywane medycznym urządzeniem Endermolab, oprócz działania przeciwstarzeniowego i modelującego sylwetkę, stosowane są np. przed i po liposukcji, połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii, w leczeniu blizn pooparzeniowych i pooperacyjnych, niewydolności naczyniowej, obrzęków limfatycznych, sztywności, skurczów i bólów mięśni, rehabilitacja ścięgien i więzadeł oraz w terapii bólów pooperacyjnych czy fibriomialgii.

Promocje

promocje medycyna estetyczna

Promocje na zabiegi laserowe Fotona Spectro SP

Zobacz więcej
promocje medycyna estetyczna

Ekspresowa pielęgnacja 3w1

Zobacz więcej

Przygotowalismy więcej promocji, zobacz wszystkie!

Wszystkie promocje
* Promocje nie łączą się ze sobą

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej MEDICOR

ul. Rakowicka 6/5
31-510 Kraków

Formularz kontaktowy